ul. Mickiewicza 59, 47-253 Cisek
+ 48 77 550 72 00

Serwis i wsparcie

Serwis RTG

Od wielu lat EXAMION® wyposaża pracownie rentgenowskie. Tym samym wyznacza nowe trendy w branży medycznej. Wprowadza nowoczesne rozwiązania wspomagające użytkownika i przyspiesza jego pracę. Marka EXAMION® to również inteligentne rozwiązania i jakość dająca pewność pracy i prostotę zmian z upływem czasu.

Serwis RTG, to regularna opieka, która daje wymierne efekty. Utrzymanie najwyższej sprawności urządzenia, zapewnia gwarancję płynnej pracy w okresie największych obciążeń, a także przedłuża jego żywotność i pozwala utrzymać koszty eksploatacji na jednakowym poziomie.

Cennik usług

Zgłoszenie serwisowe

Pomoc zdalna

Ogólne warunki umów

Pakiety serwisowe

Przeglądy okresowe

Nasze certyfikaty

W pracowni rentgenowskiej urządzenia często pracują kilka godzin dziennie.Czasem nawet całą dobę. Muszą wówczas gwarantować pełną skuteczność swojej pracy. Będąc podstawą na drodze do dalszego leczenia, trudno znaleźć inny tak istotny system.

Odpowiednio przeszkolony personel, prawidłowe użytkowanie urządzeń do radiografii cyfrowej oraz ich regularne przeglądy zagwarantują długą i bezproblemową pracę przez długie lata dając poczucie stabilności w pracy.