ul. Mickiewicza 59, 47-253 Cisek
+ 48 77 550 72 00

Stacjonarne aparaty RTG

Stacjonarny system RTG U-Arm należy do najbardziej kompaktowych i oszczędzających miejsce systemów rentgenowskich. To urządzenie ma zintegrowaną kieszeń na kasetę lub detektor, którą można ustawiać do żądanej pozycji. Detektor można na stałe zintegrować z kieszenią bucky lub w razie potrzeby używać jako urządzenie mobilne. W przypadku wykonywania zdjęć w leżeniu ramię można połączyć z łóżkiem pacjenta lub specjalnie dostosowanym do tego łóżkiem rentgenowskim. System jest optymalnie dostosowany do małych pomieszczeń i niskich sufitów.

Stacjonarny system Static BT&WS FS przeznaczony jest do wykonywania zdjęć RTG najwyższej jakości. To rozwiązanie składające się z „pływającego” blatu oraz statywu ściennego. Urządzenie można wyposażyć w jeden lub dwa detektory.

System dostępny w dwóch wersjach:
– stała wysokość blatu
– blat regulowany w pionie – łatwiejsze wyjście i schodzenie dla pacjenta

Stacjonarny system sufitowy spełniający wszystkie wymagania szpitala: zarówno sali operacyjnej jak i szpitalnego oddziału ratunkowego.

Dostępny w dwóch wariantach:
Wersja ręczna z płynnym mechanizmem do łatwego pozycjonowania
– Wersja ze źródłem śledzenia promieniowania rentgenowskiego, które porusza się według zadanej projekcji

Systemy diagnostyczne w weterynarii

X-R Static Classic + X-DR XL

System jest świetnym rozwiązaniem pełnej cyfrowej radiografii małych zwierząt dla praktyk weterynaryjnych mniejszego i średniego rozmiaru. Aparat X-R Static Classic + X-DR XL łączy wszystkie komponenty i cechy do tworzenia w pełni cyfrowych radiogramów w jednym systemie. Jest kontrolowany przez jeden komputer z dużym ekranem dotykowym.

X-R Static Maxivet + X-DR XL

 

MAXIVET jest świetnym rozwiązaniem pełnej cyfrowej radiografii małych zwierząt dla praktyk weterynaryjnych mniejszego i średniego rozmiaru.

X-R Static Univet + X-DR XL

 

UNIVET jest świetnym rozwiązaniem pełnej cyfrowej radiografii małych zwierząt dla praktyk weterynaryjnych mniejszego i średniego rozmiaru.

X-R Dental

System EXAMION® X-R DENTAL został zaprojektowany do użytku w małych gabinetach weterynaryjnych. Dlatego oferuje kompaktowy system prześwietleń jamy ustnej. Zapewnia wysoką jakość obrazu przy minimalnym narażeniu na promieniowanie.